Franchise Başvuru Formu

Game of Lokma Franchising çalışmalarını talep ve keşif süreci ile başlatmaktadır. Talep gelen bölgelerin konumu, sirkülasyon  ve popülerliği gibi durumlar değerlendirilmektedir. Talep gelen konum çevresinde yaşayan kişilerin yaş ortalaması, çevresel imkanları, üniversiteye yakınlığı, çalışan ve öğrenci oranı gibi kriterler göz önünde bulundurularak hedef kitle analizi yapılmaktadır. Bu analiz doğrultusunda uygunluk durumu oluşursa sözleşme aşamasına geçilmektedir. Uygun olan yer ile ilgili mimari proje çizilerek tadilat süreci başlatılmaktadır.

Şube teslimleri 15 günlük zaman diliminde gerçekleşmektedir. Bu süreç içerisinde kurumsal eğitim planlamaları da başlatılmaktadır. Açılış öncesi ve açılış sonrası 3 günlük eğitimlerle de şube işleyişleri ve reçeteler, şubede görev alacak kişilerle paylaşılmaktadır. Şube teslimleri sonrasında şubelere teknik destek devam etmektedir. Takiplerin daha kolay olmasını sağlayan yazılım programı, şube yöneticilerine kolaylık sağlamaktadır. Gereken destekler, periyodik olarak denetlemeler ile de şube sahiplerine sunulmaktadır.

Franchise yapısında, öncelikli olarak kurumsal yapının bütünlüğü ön planda tutumaktadır. Bu kapsamda, tüm şubelerde aynı lezzet, aynı öğeler kullanılarak Game of Lokma’ nın özgünlüğü yansıtılmaktadır.

Franchising ile ilgili daha detaylı bilgi için bize ulaşın.